Bollé Scarlett

Určenie
dámske

• , zakúpené v Sportby

Neviem ohodnotiť tovar, nebola možnosť vyskúšať si ho na svahu vhľadom na momentalnú situáciu, ale verím tomu, že ďalšiu sezónu budem spokojná.

• , zakúpené v eyerim.sk

• aj keď tieto lyžiarske okuliare nie sú určené na dioptrické, moje dioptrické sú dosť veľké a sadli mi perfektne
    • pod popruhom je silikónový pásik vďaka čomu sa nekĺžu z prilby
    • nezahmlievajú sa a dobrý rozhľad

som s okuliarmi veľmi spokojná, kedže som potrebovala také, čo sa dajú nosiť na moje väčšie dioptrické okuliare, aj keď nie sú na to určené, navyše sú pekné, nekĺže sa popruh na prilbe, ja ich odporúčam

Určenie
dámske

Bollé Scarlett sú dámske lyžiarske okuliare vhodné pre menšie a stredne veľké typy tváre. Dvojitá šošovka eliminuje rosenie na svojom povrchu. Disponuje fotochromatickou funkciou (MODULATOR). Vďaka nej pri slnečnom počasí stmavne a pri slabšom svetle vybledne. Polykarbonát, z ktorého je vyrobená je ultraľahký a vysoko nárazu odolný, čo zvyšuje bezpečnosť pri nosení. Na vnútronom povrchu šošovky je aplikovaná antifog vrstva, ktorá znižuje riziko zahmlievania šošovky. Samozrejmosťou je 100%-ná ochrana pred škodlivým UVA a UVB žiarením.

Okuliare sa dajú bez problémov nosiť s lyžiarskou prilbou. Pružný elastický strip je nastaviteľný na požadovanú dĺžku. Má silikónové pruhy, vďaka ktorým okuliare lepšie držia na prilbe.

Do rámu okuliarov je možné vložiť dioptrický Rx S.O.S Adaptér 50174/50617 so zabrúsenými dioptrickými šošovkami. Adaptér nie je súčasťou balenia.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Sportby